SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 090 305 Kč
(50 983 Kč / m²)
Prodej
3+1
41 m²
Dolina, Bydgoszcz

místnosti3+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum Bydgoszczy. To idealna propozycja zarówno dla pary...

Ostatní
Stáří nabídky: 368 dní
Aktualizováno: 135 dní

Lokalita

Dolina, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Elżbieta Dolata