SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 037 357 Kč
(49 793 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Magnoliowa, Białystok

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnoliowej, usytuowane na 2 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Magnoliowa, Białystok
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Era Nieruchomości Krzysztof Grzybowski

Justyna Wińska