SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 285 229 Kč
(58 596 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
Piastowska, Białystok

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Piastowska, Białystok
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Paulina Dorf-Grudzińska