SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 995 637 Kč
(30 237 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Sidorska, Biała Podlaska

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, zlokalizowane w Białej Podlaskiej, przy ul. Sidorskiej, przy samej Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawł...

Zařízený
Stáří nabídky: 442 dní
Aktualizováno: 434 dní

Lokalita

Sidorska, Biała Podlaska
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Tomasz Zalewski