SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 826 870 Kč
(32 050 Kč / m²)
Prodej
3+1
57 m²
Łukaszyńska, Biała Podlaska

místnosti3+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m², w cenie...

Ostatní
Stáří nabídky: 448 dní
Aktualizováno: 436 dní

Lokalita

Łukaszyńska, Biała Podlaska
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Katarzyna Konopka