SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 241 672 Kč
(32 024 Kč / m²)
Prodej
Atypický
70 m²
Doctor Facundo Machaín, Asunción

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🚨 UNMISSABLE OPPORTUNITY!! BRAND NEW APARTMENT FOR SALE IN VILLA AURELIA!!✨ Modern and bright, with a strategic location near major business centers�...

Ostatní
Stáří nabídky: 155 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Doctor Facundo Machaín, Asunción
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Erich Bergen Real Estate Advisor