SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
24 791 305 Kč
(61 517 Kč / m²)
Prodej
5+1
403 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco

místnosti5+1
plocha403 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beautiful Apartment for Sale in Pacific Point, Tower 200 - Punta Pacifica, Panama City Experience elegant living in one of Panama City's most prestig...

Ostatní
Stáří nabídky: 147 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Panama