Výpis nabídek
21
21
21
7 448 220 Kč
(99 310 Kč / m²)
Prodej
1+1
75 m²
Avenida las Costas, Juan Díaz
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
75 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Modern Lifestyle Living in Arcadia Costa del Este Apartment
Urban Living • Turnkey • Prime Location
Comfort Living • Investment • Move-in Ready
Thi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida las Costas, Juan Díaz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.