SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 758 679 Kč
(1 252 893 Kč / m²)
Prodej
1+1
3 m²
Mockingbird Road, Pointe Blanche

místnosti1+1
plocha3 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located on top of Monte Vista Hill in Point Blanche, Sint Maarten, Caribbean, this beautifully upgraded studio/1-bedroom condo offers comfort, privacy...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Mockingbird Road, Pointe Blanche
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RealEstateSXM.com