SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
60 601 125 Kč
(284 512 Kč / m²)
Prodej
6 a více
213 m²
Albrecht Dürerstraat, Amsterdam

místnosti6 a více
plocha213 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Albrecht Dürerstraat 7H, 1077 LS Amsterdam

Renovated to a high standard, this state-of-the-art apartment (approx. 213 m2) has a large, sunny back gar...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeKrbPračkaZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Albrecht Dürerstraat, Amsterdam
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International