SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 796 121 Kč
(160 980 Kč / m²)
Prodej
6 a více
241 m²
Ceintuurbaan, Amsterdam

místnosti6 a více
plocha241 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant and very spacious apartment (approx. 241 m²) across the top three floors of a magnificent national monument on the Ceintuurbaan! This exceptio...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 96 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Ceintuurbaan, Amsterdam
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International