SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 748 159 Kč
(310 151 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
Rhine Road

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Waterfront condo in St Maarten Cupecoy Beach Club For Sale. Caribbean Sunsets. Private Beach. GatedCupecoy. Beach ClubEnjoy oceanfront living in this ...

Zařízený
Stáří nabídky: 227 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

Rhine Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RealEstateSXM.com