SUPA24
4 174 292 Kč
(45 871 Kč / m²)
Prodej
4+1
91 m²
Meadow Hall Way

místnosti4+1
plocha91 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the epitome of luxury living in Lekki, Lagos, Nigeria. This stunning new construction home is a 4-bedroom, 3-bathroom dwelling located in T...

Ostatní
Stáří nabídky: 297 dní
Aktualizováno: 297 dní

Lokalita

Meadow Hall Way
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

El- Chariszone Technolology Limited