Výpis nabídek
24
24
24
16 895 671 Kč
(237 967 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Eisenacher Straße, Tempelhof-Schöneberg
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
71 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Eckdaten:AdresseHohenstaufenstraße 9, 10781 BerlinKaufpreis695.000 €Provision:Nein (Provisionsfrei für den Erwerber) Wohnfläche71,59 m²Zimmer: 3Schlaf...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Eisenacher Straße, Tempelhof-Schöneberg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.