SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
48 596 326 Kč
(303 727 Kč / m²)
Prodej
4+1
160 m²
Eisenacher Straße, Tempelhof-Schöneberg

místnosti4+1
plocha160 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EckdatenAdresseHohenstaufenstraße 9, 10781 BerlinKaufpreis1.999.000 €Provision:Nein (Provisionsfrei für den Erwerber) Wohnfläche160,11 m²Zimmer: 4Schl...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Eisenacher Straße, Tempelhof-Schöneberg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Juna Estate Services & Solutions