SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 612 076 Kč
(135 930 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Bahnhofstraße, Starnberg

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Diese charmante 2-Zimmer-Wohnung in zentraler Toplage von Starnberg ist ideal für Paare, Singles oder als stilvolle Ferienwohnung. In nur wenigen Gehm...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Bahnhofstraße, Starnberg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BETTERHOMES Vertriebs GmbH