SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 069 472 Kč
(118 657 Kč / m²)
Prodej
5+1
127 m²
Hofener Straße, Cannstatt

místnosti5+1
plocha127 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Diese hochwertig modernisierte 5-Zimmer-Erdgeschosswohnung befindet sich in attraktiver Wohnlage von Stuttgart im beliebten Stadtteil Bad Cannstatt.
D...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaPo rekonstrukciKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Hofener Straße, Cannstatt
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BETTERHOMES Vertriebs GmbH