SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
140 999 844 Kč
(1 194 914 Kč / m²)
Prodej
3+1
118 m²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

místnosti3+1
plocha118 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Monte Carlo, in a luxury high rise residence with H24 concierge overlooking the Principality of Monaco.
Bright and fully renovated 3-room apartment lo...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HERITAGE PROPERTIES