SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
320 739 500 Kč
(1 556 988 Kč / m²)
Prodej
5+1
206 m²
Avenue de l'Annonciade, Monaco

místnosti5+1
plocha206 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Very beautiful and spacious apartment with four to five main rooms, comprising: entrance hall, living room/dining room (converted into a bedroom), thr...

Ostatní
Stáří nabídky: 143 dní
Aktualizováno: 143 dní

Lokalita

Avenue de l'Annonciade, Monaco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Etic Realty