SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
22 883 789 Kč
(120 441 Kč / m²)
Prodej
Atypický
190 m²
Tulum

místnostiAtypický
plocha190 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este exclusivo departamento frente al mar en Bahía Tankah Tulum, ofrece una combinación única de lujo, privacidad y contacto directo con la naturaleza...

Zařízený
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Beachfront Playa Real Estate