SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 077 837 Kč
(160 548 Kč / m²)
Prodej
Atypický
69 m²
Avenida Quintana Roo, Tulum

místnostiAtypický
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

DTU348-3Condominio con beach club en venta, spa, muelle, Tankah, Tulum Departamento en condominio frente al mar con un entorno residencial exclusivo q...

Ostatní
Stáří nabídky: 27 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Avenida Quintana Roo, Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Selvaco Realty