SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
70 337 784 Kč
(213 793 Kč / m²)
Prodej
Atypický
329 m²
Avenida Quintana Roo, Tulum

místnostiAtypický
plocha329 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

DTU348-8Penthouse con terraza y alberca privada, acceso al mar, en venta,Tankah, Tulum Departamento en condominio frente al mar con un entorno residen...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Avenida Quintana Roo, Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Selvaco Realty