SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 671 518 Kč
(47 263 Kč / m²)
Prodej
Atypický
120 m²
Nicte Ha, Tulum

místnostiAtypický
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Adopte el estilo de vida definitivo de Tulum con esta exquisita casa de 2 recámaras y 2 baños, que ofrece 156 metros cuadrados (aproximadamente 1,679 ...

Zařízený
Stáří nabídky: 202 dní
Aktualizováno: 164 dní

Lokalita

Nicte Ha, Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co