SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 475 899 Kč
(105 949 Kč / m²)
Prodej
1+1
80 m²
Avenida Tulum, Tulum

místnosti1+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Este exclusivo condominio ofrece 96 m² (1,033 sq ft) perfectamente distribuidos en dos recámaras, baños completos, sala, comedor, cocina integral y te...

Ostatní
Stáří nabídky: 212 dní
Aktualizováno: 173 dní

Lokalita

Avenida Tulum, Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co