Výpis nabídek
17
17
17
2 909 649 Kč
(74 606 Kč / m²)
Prodej
Atypický
39 m²
Avenida Zapote, Tulum
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
39 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Este exclusivo desarrollo boutique ofrece unidades desde 45 m² (484 sq ft) hasta 92 m² (990 sq ft), diseñadas para fusiona...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
203 dní
Aktualizováno:
164 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Zapote, Tulum
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.