SUPA24
Dům a okolí; výhled, přirozené světlo
Obývací pokoj; dlažba, moderní styl, přirozené světlo, kuchyňské spotřebiče
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dlažba
3 642 311 Kč
(46 105 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Avenida Océanos, Puerto Morelos

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Departamento de 2 recamaras, moderno y completamente equipado dentro de residencial cerrado en Puerto Morelos
Ubicado a pocos minutos del centro de Pu...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Moderní stylPřirozené světloKuchyňské spotřebičeZabezpečeníZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 79 dní
Aktualizováno: 79 dní

Lokalita

Avenida Océanos, Puerto Morelos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Premier Mexico Properties