Výpis nabídek
11
11
11
7 612 497 Kč
(72 500 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
Avenue Xcalacoco, Playa del Carmen
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
105 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Departamentos en Venta en Playa del Carmen – Lujo, Ubicación y Estilo de Vida en la Riviera Maya
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
88 dní
Aktualizováno:
88 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Xcalacoco, Playa del Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.