SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 493 791 Kč
(87 469 Kč / m²)
Prodej
6 a více
200 m²
Public Beach Access, Playa del Carmen

místnosti6 a více
plocha200 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Departamento frente al mar Caribe, ubicado en la prestigiosa bahía de Fátima, en Puerto Aventuras. Disfrute de vistas inigualables desde esta propieda...

Ostatní
Stáří nabídky: 147 dní
Aktualizováno: 101 dní

Lokalita

Public Beach Access, Playa del Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Real Estate Puerto Aventuras