SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 627 532 Kč
(96 551 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Avenida 5 Bis, Playa del Carmen

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Este elegante departamento de 91.72m² (987 sq ft) redefine el concepto de vida premium, ofreciendo 2 amplias habitaciones con ...

Ostatní
Stáří nabídky: 212 dní
Aktualizováno: 174 dní

Lokalita

Avenida 5 Bis, Playa del Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co