Výpis nabídek
14
14
14
4 902 400 Kč
(94 277 Kč / m²)
Prodej
Atypický
52 m²
Avenida 30 Norte, Playa del Carmen
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
52 m²
koupelny
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
213 dní
Aktualizováno:
174 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida 30 Norte, Playa del Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.