Výpis nabídek
10
10
10
3 934 555 Kč
(95 965 Kč / m²)
Prodej
Atypický
41 m²
Avenida 30 Norte, Playa del Carmen
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
41 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Edificio diseñado estratégicamente para inversionistas buscando recibir rentas vacacionales o para re...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Vhodné pro domácí mazlíčky
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
214 dní
Aktualizováno:
174 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida 30 Norte, Playa del Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.