Výpis nabídek
17
17
17
17 367 126 Kč
(118 144 Kč / m²)
Prodej
2+1
147 m²
Calle Quintana Roo, Cuauhtémoc
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
147 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Imagina despertar en uno de los barrios más vibrantes de la Ciudad de México… 🌿
Hoy te llevo a recorrer conmigo una propiedad muy especial: un Penth...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Garáž
Zahrada
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
72 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle Quintana Roo, Cuauhtémoc
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.