SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
27 597 732 Kč
(231 914 Kč / m²)
Prodej
Atypický
119 m²
Avenida Paseo de la Reforma, Cuauhtémoc

místnostiAtypický
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Departamento exclusivo dentro del Hotel de lujo St. Regis en el Condominio Residencial Torre Libertad, considerado uno de los edificios más seguros de...

Ostatní
Stáří nabídky: 143 dní
Aktualizováno: 143 dní

Lokalita

Avenida Paseo de la Reforma, Cuauhtémoc
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Urbana