SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 802 782 Kč
(57 865 Kč / m²)
Prodej
Atypický
83 m²
Boulevard Luis Donaldo Colosio, Benito Juárez

místnostiAtypický
plocha83 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Vive el lujo y la exclusividad en este impresionante departamento en Cancún, de 2 habitaciones y 2 baños, completamente equipado y con acceso a amenid...

Ostatní
Stáří nabídky: 93 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Boulevard Luis Donaldo Colosio, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Highline