Výpis nabídek
14
14
14
3 312 743 Kč
(46 658 Kč / m²)
Prodej
1+1
71 m²
Avenida Kabah, Benito Juárez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
71 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Descubra el equilibrio perfecto entre el lujo contemporáneo y la calidez del Caribe en un espacio di...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
97 dní
Aktualizováno:
97 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Kabah, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.