SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 906 248 Kč
(50 916 Kč / m²)
Prodej
Atypický
116 m²
Avenida Huayacán, Benito Juárez

místnostiAtypický
plocha116 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

DCA236-2Departamento con balcones privados, en venta, Huayacán, Cancún Condo en venta dentro de un complejo contemporáneo que ofrece un estilo de vida...

Ostatní
Stáří nabídky: 118 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Avenida Huayacán, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Selvaco Realty