Výpis nabídek
14
14
14
6 377 034 Kč
(58 505 Kč / m²)
Prodej
Atypický
109 m²
Avenida Ek Balam, Benito Juárez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
109 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Este exclusivo desarrollo en Cancún ofrece 48 departamentos de lujo distribuidos en 7 niveles, con áreas que van desde 76 m² (818 sq ft) hasta 202...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
204 dní
Aktualizováno:
166 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Ek Balam, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.