Výpis nabídek
9
9
9
5 766 261 Kč
(60 065 Kč / m²)
Prodej
Atypický
96 m²
Boulevard Luis Donaldo Colosio, Benito Juárez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
96 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Este exclusivo desarrollo en Cancún ofrece departamentos desde 56.50 m² (608 sq ft) hasta 159.48 m² (1,716 sq ft), diseñados para adaptarse a dive...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Kuchyňské spotřebiče
Moderní styl
Vhodné pro domácí mazlíčky
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
207 dní
Aktualizováno:
168 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Boulevard Luis Donaldo Colosio, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.