SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 595 535 Kč
(103 532 Kč / m²)
Prodej
Atypický
112 m²
Avenida Labná, Benito Juárez

místnostiAtypický
plocha112 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

En venta | Puerto Cancún | 2 recámaras | 2 baños | 112 m² | Vida Eco-Inteligente | Renta Permitida desde 3 Meses
Este moderno departamento de 2 recám...

Zařízený
Stáří nabídky: 204 dní
Aktualizováno: 165 dní

Lokalita

Avenida Labná, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co