Výpis nabídek
28
28
28
7 469 315 Kč
(28 618 Kč / m²)
Prodej
Atypický
261 m²
Avenida Nizuc, Benito Juárez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
261 m²
koupelny
2+
Bienvenido a un nuevo estilo de vida
Ubicado en la SM 13
A 15 minutos de la zona hotelera.20 minutos. de la playa d...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
202 dní
Aktualizováno:
162 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Nizuc, Benito Juárez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.