SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 707 003 Kč
(49 682 Kč / m²)
Prodej
3+1
135 m²
Calle 9, Bacalar

místnosti3+1
plocha135 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This modern and spacious 2-bedroom apartment with Lock-Off design is located in an exclusive development just 400 meters from the Bacalar Lagoon. With...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Calle 9, Bacalar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Daniele Zemignani