SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 627 938 Kč
(17 478 Kč / m²)
Prodej
3+1
322 m²
Dextra Lane, Trou aux Biches VCA

místnosti3+1
plocha322 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wir bieten Ihnen diese ideale Investitionsimmobilie, eine 2-Zimmer-Wohnung in einem Apart-Hotel in Trou aux Biches, nur 50 Meter vom Strand entfernt.
...

Parametry

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyPřirozené světloModerní styl

Zařízený
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Dextra Lane, Trou aux Biches VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nestenn Luxury Listings - Mauritius