SUPA24
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl, dlažba
Ložnice; výhled, přirozené světlo
8 276 757 Kč
(60 859 Kč / m²)
Prodej
2+1
136 m²
Avenue des Marlins, Tamarin VCA

místnosti2+1
plocha136 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Among the most spacious two-bedroom residences within Suncoast Residences, this apartment embodies contemporary coastal elegance in the heart of Cap T...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

Avenue des Marlins, Tamarin VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Park Lane Properties