Výpis nabídek
18
18
18
8 394 741 Kč
(49 673 Kč / m²)
Prodej
Atypický
169 m²
Avenue des Marlins, Tamarin VCA
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
169 m²
koupelny
2+
Accessible to foreign buyers
This beautifully presented ground-floor apartment offers an ideal blend of comfort, style, and convenience in one of Tam...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Otevřený obývací prostor
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
88 dní
Aktualizováno:
88 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue des Marlins, Tamarin VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.