SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 784 634 Kč
(64 427 Kč / m²)
Prodej
3+1
245 m²
Avenue des Marlins, Tamarin VCA

místnosti3+1
plocha245 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Semi-furnished duplex penthouse in RES residence with common swimming pool offering panoramic ocean views. Contemporary property with good size terrac...

Ostatní
Stáří nabídky: 396 dní
Aktualizováno: 396 dní

Lokalita

Avenue des Marlins, Tamarin VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Park Lane Properties