SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 944 047 Kč
(68 252 Kč / m²)
Prodej
3+1
175 m²
Grand River South East VCA

místnosti3+1
plocha175 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Located in the Smart City, this 175m² apartment is now available for sale to non-Mauritians. With 2 bedrooms, 2 bathrooms, a communal pool, and a 28m²...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledKuchyňské spotřebičePračkaOhřívač vody

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Grand River South East VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NEXT HOME LTD - OPEN HOUSE Mauritius Ltd