Výpis nabídek
13
13
13
7 948 161 Kč
(96 929 Kč / m²)
Prodej
2+1
82 m²
Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
82 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
For Sale – 1 Bed/1 Bath Sea Facing Apartment 82 m2 – Riviere Noire, Mauritius
This is a residential project that combines technology, refinement an...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Vana
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
13 dní
Aktualizováno:
12 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.