SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj
Obývací pokoj
971 938 Kč
(17 672 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Oued Laou ⵡⴰⴷ ⵍⴰⵡ وادي لو

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent 2 Bed Apartment for Sale In Oued Laou MoroccoEsales Property ID: es5554630Mekkad Beach Oued LaouBlock 2. 4th floorOued LaouTetouanMoroccoDis...

Ostatní
Stáří nabídky: 360 dní
Aktualizováno: 94 dní

Lokalita

Oued Laou ⵡⴰⴷ ⵍⴰⵡ وادي لو
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Esales Property Ltd