SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
55 945 646 Kč
(417 505 Kč / m²)
Prodej
3+1
134 m²
Tas-Sliema

místnosti3+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This Duplex Penthouse in this sought after area of Gharghur is now up for Sale.

Property comprises of an open plan kitchen/living/dining, 3 bedrooms ...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Tas-Sliema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio