SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 202 621 Kč
(131 057 Kč / m²)
Prodej
3+1
116 m²
Tas-Sliema

místnosti3+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This Penthouse in this sought after area of Swieqi is now up for Sale.

Situated in a sought-after area of Swieqi, this freehold 3-bedroom Penthouse o...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

Tas-Sliema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio